Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi Google Chrome için En İyi VPN Eklentisi : ZenMate - Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi
AKTÜEL
Anasayfa / Teknoloji / Google Chrome için En İyi VPN Eklentisi : ZenMate

Google Chrome için En İyi VPN Eklentisi : ZenMate

Wikipedia dahil birçok siteye erişimimizin kısıtlandığı günümüzde, VPN kullanımı fazlasıyla önem kazandı. Google Chrome son yılların en popüler internet tarayıcısı ve eklentileriyle de fark yaratıyorlar. Bu yazımızda Google Chrome için en faydalı, efektif VPN eklentisini tanıtacağım.

ZenMate, Google Chrome kullananlar için VPN kullanımı konusunda oldukça başarılı bir eklenti. Oldukça hızlı ve kullanışlı. Kolay şekilde açılıp kapatılabiliyor, saçma sapan reklamlarla sizi meşgul etmiyor. Oldukça basit bir arayüzü var, VPN konusunda bilgi sahibi olmasanız dahi çok kolay şekilde kullanabiliyorsunuz. Boyutu da oldukça ufak, saniyeler içerisinde Chrome eklentilerinden yükleyebiliyorsunuz.

ZenMate, premium sürümü de bulunan bir VPN eklentisi. Fakat premium üyelik satın almanızı zorunlu kılmıyor, sadece size bazı konularda kısıtlamalar getiriyor. Premium üye olmayanlar Almanya,Romanya,Hong Kong ve ABD lokasyonlarından VPN hizmetini kullanabiliyorlar. Premium üyelik alırsanız seçenekler çoğalıyor, birçok dünya ve avrupa ülkesini lokasyonunuz olarak kullanabiliyorsunuz. Ben premium üyelik satın almadım ve işimi tamamiyle görüyor. Sizler de VPN konusunda başarılı bir eklentiye ihtiyaç duyuyorsanız ZenMate adlı eklentiyi mağazadan indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra sizden mail adresinizle üye olmanızı isteyebilir. Mailinize herhangi bir onaylama kodu falan gelmeyeceği için bu kısımları random olarak doldurabilirsiniz, herhangi bir sıkıntı olmayacak. Daha sonra açtığımız üyelikle giriş yapmamızı istiyor ve sınırsız şekilde VPN’i kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Premium üyelik satın alırsanız size kullanabileceğiniz ekstra özellikler de veriyor. Akıllı lokasyonlar, Malware engelleme ve Tracking koruması gibi özellikler. Bu özelliklere pek fazla ihtiyaç duyacağınızı düşünmüyorum. O sebeple size ücretsiz olarak sunulan lokasyonlar ve özellikler sizin için gayet yeterli olacaktır.

Hakkında blogaktuel

13 Kasım 1993, İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi - İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra askerlik görevimi de tamamladım. Şu anda SEO, Dijital Pazarlama ve Reklamcılık sektörüyle ilgili çalışmalar yapıyorum. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde hakemlik yapıyorum.

İlginizi Çekebilir

Bilgisayarı açınca tarih ve saat ayarlarının sıfırlanması

Bilgisayarı her açtığınızda tarih ve saati yeniden ayarlamak zorunda kalıyorsanız bir süre sonra bu durum …

Iphone hızını ve performansını arttırma yöntemleri

Iphone günümüzün en fazla kullanılan akıllı telefonlarından bir tanesi. Hemen hemen her evde, en az …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir