Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi Instagram İstatistikleri İçin En İyi Program : Reports+ - Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi
AKTÜEL
Anasayfa / Sosyal Medya / Instagram İstatistikleri İçin En İyi Program : Reports+

Instagram İstatistikleri İçin En İyi Program : Reports+

Sosyal medyanın gücünün her geçen gün arttığı günümüz dünyasında, sosyal mecraların raporlamasını yapmak, bazı istatistiklere ulaşmak oldukça önemli. Özellikle büyük kurum ve kuruluşlar, sosyal mecralardaki varlıklarını sürdürmek ve etkinliklerini arttırmak için bu alanda yapılan paylaşımlarıyla ilgili istatistiklere büyük önem veriyor.

Ayrıca instagramı kişisel olarak kullananlar da paylaştığı fotoğrafları kaç kişinin gördüğünü, beğeni sayısının önceki fotoğraflara göre hangi seviyede olduğunu merak ediyor olabilir. Şimdi bu programın neler yapabildiğini sizlere anlatarak devam edelim.

Öncelikle programı ilk açtığınızda arayüzde profil resminizi, takip ettiğiniz kişi sayısını ve takipçi sayınızı görüntüleyebiliyorsunuz. Hemen alt tarafta hareketli animasyon şekilde birçok bilgiyi saniyeler içerisinde elde edebiliyorsunuz. Video başına beğeni, video başına yorum, artan takipçi, kaybedilen takipçi, toplam paylaşım, toplam fotoğraflar, toplam video, toplam beğeniler, toplam yorumlar, paylaşım başına beğeni, paylaşım başına yorum, fotoğraf başına beğeni, fotoğraf başına yorum gibi bütün bilgiler bu hareketli animasyon ekranında alt yazı şeklinde geçiyor.

Ayrıca programın alt kısmında yeni kazandığınız takipçileri ve kaybettiğiniz takipçileri görüntüleyebiliyorsunuz. Sizi geri takip etmeyen kullanıcıları ve sizin geri takip etmediğiniz kullanıcıları da görüntüleyebiliyor, kolayca takipten çıkarabiliyorsunuz. Buraya kadar bahsettiğimiz her şey programda ücretsiz olarak sunuluyor.

Programın ücretli sürümünde ise sizi engelleyen kullanıcıları görüntüleyebiliyorsunuz. Bu özelliği sunan ilk instagram programlarından bir tanesidir, senelerdir kulandığım bir özellik ve sorunsuz çalışıyor. Ayrıca profilinize son giriş yapan, yeni ziyaretçileri de premium özellik satın alarak görebiliyorsunuz. Ayrıca silinen yorum ve beğenileri de premium üyelik satın alarak rahat şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.

Eğer premium özelliklere ihtiyaç duymuyorsanız bütün istek ve beklentilerinizi istatistik anlamında karşılayan bir program. Hem kurumsal firmanız için, hem de kişisel hesaplarınız için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hakkında blogaktuel

13 Kasım 1993, İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi - İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra askerlik görevimi de tamamladım. Şu anda SEO, Dijital Pazarlama ve Reklamcılık sektörüyle ilgili çalışmalar yapıyorum. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde hakemlik yapıyorum.

İlginizi Çekebilir

Modem internetin hızını etkiler mi?

Modem internetin hızını etkiler mi diye düşünüyorsanız bu düşüncenizin cevabı kesinlikle evet. Bir modem, varolan …

Bilgisayarı açınca tarih ve saat ayarlarının sıfırlanması

Bilgisayarı her açtığınızda tarih ve saati yeniden ayarlamak zorunda kalıyorsanız bir süre sonra bu durum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir