Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi Path Of Exile (Oyun İncelemesi) - Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi
AKTÜEL
Anasayfa / Oyun / Path Of Exile (Oyun İncelemesi)

Path Of Exile (Oyun İncelemesi)

Oyunun ücretsiz oluşu bana olumsuz bir etki yarattı. “Ücretsiz bir oyun ne kadar iyi olabilir ki ya da mutlaka ‘pay to win’ ögeleri içeriyordur, diye düşündüm. oyunu yükledim ve gördüm ki ödeme sistemi kesinlikle ‘pay to win’ değil, kozmetik ürünler için ve kasa genişletmeleri için var.  Oyun içi para sistemi yok para yerine geçen kullanabildiğimiz scroll, taş gibi eşyalar var ve ticaret takas üzerine kurulu. Oyun grafikleri güzel. ilk başta bakış açısı biraz tuhafıma gitti. kuş bakışı gibi neredeyse ama oynadıkça insan alışıyor. Action RPG seven birine kesinlikle tavsiyemdir. Npclerin sesleri gerçekten etkileyici derecede iyi ama aynı şeyi oynadığımız karakter için pek söyleyemem 4-5 tane sözü tekrar etmekten başka bir şey yapmıyorlar ve genelde sessizler.

Yetenek Ağacı (Skill Tree)

Devasa bir pasif skill ağacı var, her türlü build kurulabilir.

Yetenekler karaktere bağlı değil taşlar ile kullanılıyor ve seviye atlatılıyor ayrıca yetenek taşlarının ticareti mümkün. (taşlar silah ve zırh üzerindeki yuvalara ekleniyor). Hayalimdeki Necromancer buldini kurabildiğim tek oyundur. Tek kişilik ordu olarak gezip, ortalığı dağıtabilmemin zevkini başka bir build veremez.

                        İtem Yetenek

Necromancer build yapanlara tavsiyem Summon Skeleton’u Toteme bağlayın (varsa Speed ve life Upgradeleri ile birlikte) Böylece mana problemi yaşamazsınız ve totem sizin yerinize ölen iskeletleri tekrar çağırır ya da hiç iskelet işine bulaşmadan raging spirit de kullanabilirsiniz daha etkili olur.

 

Özetle: ARPG seven birisiyseniz şiddetle tavsiye ederim.

                                                                                                                   KebabWarlord

Hakkında blogaktuel

13 Kasım 1993, İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi - İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra askerlik görevimi de tamamladım. Şu anda SEO, Dijital Pazarlama ve Reklamcılık sektörüyle ilgili çalışmalar yapıyorum. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde hakemlik yapıyorum.

İlginizi Çekebilir

League of Legends Yeni Rün ve Kabiliyetler

League of Legends, bildiğiniz üzere dün itibariyle oyundaki rün ve kabiliyetlere güncelleme getirdi. Bununla birlikte …

Ucuz PUBG Nasıl Alınır ?

Pubg ( Playerunkown’s Battlegrounds ) çıkış tarihi pek eski olmasa da kısa zamanda büyük popülerlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir