Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi ThePlan (Oyun İncelemesi) - Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi
AKTÜEL
Anasayfa / Oyun / ThePlan (Oyun İncelemesi)

ThePlan (Oyun İncelemesi)

Hayatın anlamı ney? Evrenin diğer köşelerinde de canlı varlıklar var mı? Niçin kötülüğün sonu gelmiyor? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi? Cedric 9 yaşına girecek mi? gibi soruların cevabını arıyorsanız tamamiyle yanlış yerdesiniz ama hemen üzülmeyin bir sineğin hayatının nasıl geçtiğinin cevabını burada bulacaksınız üstelik güzel görseller ve müziklerle desteklenmiş bir şekilde. Zaten oyunun fazla birşey vaat ettiği de yok. Yok ben “Sinekten yağ çıkartırım” diyerekten felsefe yapmaya kalkarsanız kendinizi anlamsız bir boşlukta kaybedip depresyona girebilirsiniz ya da daha kötüsü depresyon size girebilir.

Oyunda neredeyse hep “W” tuşunu kullanıyoruz. Fakat benim gibi hardcore bir oyuncuysanız A, S ve D tuşlarınıda kullanabilirsiniz. (Yön tuşlarını yalnızca nooblar kullanır!)

Özetle oyun çok kısa ve güzel. Sanki Skyrim’in silahsız, senaryosuz, modsuz, ejderhasız ve hiçbir Skyrim öğesi içermeyen bir versiyonunu oynuyormuşsunuz havası veriyor. Tam beyin yakmalık.

KEBABWARLORD

Hakkında blogaktuel

13 Kasım 1993, İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi - İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra askerlik görevimi de tamamladım. Şu anda SEO, Dijital Pazarlama ve Reklamcılık sektörüyle ilgili çalışmalar yapıyorum. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde hakemlik yapıyorum.

İlginizi Çekebilir

League of Legends Yeni Rün ve Kabiliyetler

League of Legends, bildiğiniz üzere dün itibariyle oyundaki rün ve kabiliyetlere güncelleme getirdi. Bununla birlikte …

Ucuz PUBG Nasıl Alınır ?

Pubg ( Playerunkown’s Battlegrounds ) çıkış tarihi pek eski olmasa da kısa zamanda büyük popülerlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir