Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi Ucuz PUBG Nasıl Alınır ? - Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi
AKTÜEL
Anasayfa / Oyun / Ucuz PUBG Nasıl Alınır ?

Ucuz PUBG Nasıl Alınır ?

Pubg ( Playerunkown’s Battlegrounds ) çıkış tarihi pek eski olmasa da kısa zamanda büyük popülerlik sağladı. H1z1 ile aynı konseptte olan bu oyunun çıkmasıyla birlikte H1Z1’e olan ilgi azaldı ve oyuncular Pubg tarafına hızlı şekilde geçiş yaptı. Tabii ki bu geçişin çeşitli sebepleri var. Pubg çok daha ayrıntılı düşünülmüş ve tasarlanmış bir oyun. Oyundaki tüm kullanıcı deneyimini arttıran unsurlar üst noktada ve başarılı şekilde kullanılmış. Benzeri oyunlardaki o basitliği bu oyunda pek fazla göremiyoruz. Oyun her açıdan tam olması gerektiği gibi. Fakat bu oyunu oynamak için kaliteli bir ekran kartına ihtiyaç duyacağınızı da belirtelim. Diğer benzeri oyunlara göre daha iyi grafik özelliklere ve detaylara sahip olan bu oyunu oynamak için ekran kartı yatırımınızda biraz fedakarlık yapmak gerekecek. Oyunu düşük özelliklerle ortalama bir ekran kartıyla vasat üstü performansla oynayabilirsiniz fakat bu oyun deneyiminizi olumsuz etkileyecektir. O yüzden bu oyunu almak istiyorsanız öncelikle sisteminizin oyunu tam performanslı ve akıcı şekilde oynatacağından emin olmanız gerekiyor.

Nasıl Ucuza Pubg Satın Alabilirim ?

Pubg ününü katlayarak devam ettirdiği için steam oyun için pek fazla indirim yapmıyor. Peki siz Pubg’yi ucuza nasıl satın alabilirsiniz biraz bundan bahsetmek istiyorum.

Pubg oyununu gittigidiyor veya steam kodu satış yapan sitelerden satın alırsanız daha ucuz bir fiyata satın alabilirsiniz. Daha önceden oyunu satın almış fakat oynamaktan vazgeçmiş kişiler normalinden daha ucuz şekilde oyunu e-ticaret siteleri aracılığıyla satışa çıkartabiliyorlar. Ayrıca indirim kodları paylaşan bazı yayıncılar var. Bu yayıncıların paylaştığı indirim kodlarını kullanarak da oyunu normalden biraz daha ucuza satın alabilirsiniz. Fakat steam üzerinden oyunu satın almak istiyorsanız indirim beklemenizi tavsiye etmem. Zira oyun her geçen gün çok daha popüler oluyor ve satışları her geçen gün artıyor. Vaziyet böyleyken indirim yapmak için hiçbir sebepleri yok ve yapacaklar gibi de gözükmüyor.

Şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Güvenilir olmayan sitelerden sırf ucuza satıyorlar diye satın almaya kalkıp problem yaşamayın. Unutmayın ki bir şeyi hiçkimse ederinin çok fazla altında satamaz. Ederinin bir miktar altında satılan, güvenilir sitelerden satış yapan kuruluşlardan veya kişilerden oyunu satın alarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Hakkında blogaktuel

13 Kasım 1993, İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi - İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra askerlik görevimi de tamamladım. Şu anda SEO, Dijital Pazarlama ve Reklamcılık sektörüyle ilgili çalışmalar yapıyorum. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde hakemlik yapıyorum.

İlginizi Çekebilir

Path Of Exile (Oyun İncelemesi)

Oyunun ücretsiz oluşu bana olumsuz bir etki yarattı. “Ücretsiz bir oyun ne kadar iyi olabilir …

League of Legends Yeni Rün ve Kabiliyetler

League of Legends, bildiğiniz üzere dün itibariyle oyundaki rün ve kabiliyetlere güncelleme getirdi. Bununla birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir