Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi Video İndirmek İçin En İyi Chrome Eklentisi : GetThemAll - Blog Aktüel - Aktüel bilginin adresi
AKTÜEL
Anasayfa / Teknoloji / Video İndirmek İçin En İyi Chrome Eklentisi : GetThemAll

Video İndirmek İçin En İyi Chrome Eklentisi : GetThemAll

Bildiğiniz üzere internet kullanıcılarının en fazla karşısına çıkan zorluk, herhangi bir internet sitesinde görüntüledikleri videoları kendi bilgisayarlarına indirmek. Şimdi sizlerle paylaşacağım Google Chrome eklentisi ile kolayca görüntülediğiniz sayfadaki videoları ve görüntüleri bilgisayarınıza kaydedebileceksiniz. Böylece indirdiğiniz videoları istediğiniz yerde ve zamanda kolayca kullanabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Yaptığım deneme ve değerlendirmeler sonucunda indirdiğim videolarda herhangi bir görüntü kalitesi kaybı olmadı. Sayfada ne şekilde görüntülüyorsanız, aynı videoyu bilgisayarınıza kolayca indirebiliyorsunuz. Bilgisayarınıza video indirmek için ekstra bir program indirmenize gerek yok, sadece ufak bir chrome eklentisi ile bu işlemi yapacağız.

Eklentimizin adı GetThemAll. Basit arayüzlü, oldukça kullanışlı bir program. Tek yapmanız gereken şey eklentiyi kurup aktif hale getirdikten sonra indirmek istediğiniz videoyu tarayıcınızdan açın. Daha sonra GetThemAll adlı eklentiye sağ üst köşeden tıklayın. Karşınıza şuan açık olan sayfadaki görüntüler ve videolar ayrı kategoriler halinde çıkacak. Buradan Video/Audio kısmına giriş yaparak ekranda açık olan videoyu çok kolay şekilde indirebilirsiniz.

Programın en güzel yanlarından bir tanesi de tamamen ücretsiz olması ve hiçbir kayıt işlemi istememesi. İndirdikten hemen sonra ücretsiz şekilde programdan faydalanmaya başlayabiliyorsunuz.

Video ve fotoğraf dışında program ile sayfadaki belgeleri de görüntüleyebiliyor ve indirebiliyorsunuz. Word,pdf gibi uzantılara sahip dosyaları çok rahat şekilde bu program aracılığıyla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kategorilerden Belgeler/Arşiv/Karışık sekmesine geçiş yapmak ve indir butonuna basmak.

Aşağıda bulunan filtreleme özelliğiyle sayfada görüntülenen onlarca içerik içerisinden istediğiniz uzantıya sahip olan içeriği görüntüleyebilirsiniz. Böylece sayfada birden çok video, görüntü varsa bunları kolay şekilde ayıklayabilir, işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

GetThemAll bahsettiğimiz bu özellikleri sayesinde şuanda bir numaralı Google Chrome eklentileri arasında.

Hakkında blogaktuel

13 Kasım 1993, İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi - İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra askerlik görevimi de tamamladım. Şu anda SEO, Dijital Pazarlama ve Reklamcılık sektörüyle ilgili çalışmalar yapıyorum. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde hakemlik yapıyorum.

İlginizi Çekebilir

Bilgisayarı açınca tarih ve saat ayarlarının sıfırlanması

Bilgisayarı her açtığınızda tarih ve saati yeniden ayarlamak zorunda kalıyorsanız bir süre sonra bu durum …

Iphone hızını ve performansını arttırma yöntemleri

Iphone günümüzün en fazla kullanılan akıllı telefonlarından bir tanesi. Hemen hemen her evde, en az …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir